1. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które w tym tygodniu zadbały o kaplice w Chrzanie i kościół parafialny – szczególnie osobom, które posprzątały choinki i ozdoby.
2. Biuro parafialne w I czwartek miesiąca – nieczynne. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny.
3. Zabawa Parafialna 2 marca 2019r., godz. 20.00 bilety w cenie 160 PLN od pary do nabycia w zakrystii lub pod numerami: 663-484-985 i 665-470-289. Świetna zabawa, dobry humor, smaczne jedzenie i muzyka "DJ Darus". Proszę do 10 lutego zgłosić chęć uczestnictwa.
4. Bardzo dziękuje za serdeczne przyjęcie podczas tegorocznej kolędy i ofiary złożone na potrzeby parafii.
5. Za tydzień składka gospodarcza.
6. I Czwartek Miesiąca – Msza św. w intencji kapłanów i powołań, modlitwa przez wstawiennictwo św. Faustyny i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.30
7. Zmarła śp. Halina Telega oraz Leonora Janicka z Wolicy Koziej, a także śp. Józef Tomaszewski z Chrzana – pogrzeb w środę w Chrzanie, godz. 12.00. RIP /będzie podstawiony autokar dla chętnych/