1. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które w tym tygodniu zadbały o kaplice w Chrzanie i kościół parafialny.
2. Każdego dnia pół godziny przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej.
3. Spotkanie członków grup duszpasterskich – niedziela, 3.03, godz. 18.00 w sali wiejskiej w Chrzanie. Omówimy w zarysie nawiedzenie kopii Jasnogórskiego Obrazy NMP i sprawy bieżące. Obecność konieczna
4. W tym tygodniu:
   I Czwarte miesiąca – Msza św. w intencji kapłanów i powołań w Dębnie o godz. 18.00 a potem do19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
5. Od środy rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. W Środę Popielcową post ścisły, Mszę św. o godz. 10.00 w Dębnie i 18.00 w Chrzanie.
6. Droga Krzyżowa – w piątki, w kaplicy w Chrzanie po zakończeniu wieczornej Mszy św.
7. Nabożeństwo Gorzkich Żali – w niedziele, po Mszy św. o godz. 10.00 i po Mszy o godz. 12.00
8. Spotkanie bierzmowanych – piątek, po drodze krzyżowej w Chrzanie; klasy: III gimn. i I ponadgimn.
9. Termin I Komunii - od 2023 r. termin stały – ostatnia niedziela maja (28 maj 2023)
10.  Za tydzień składka gospodarcza.
11. Można wpłacać pieniądze za ławki za I półrocze – cel: modernizacja instalacji alarmowej w kościele.
12. Zmarli: śp. Stefan Rapczyński z Chrzana. RIP