1. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które w tym tygodniu zadbały o kaplice w Chrzanie i kościół parafialny.
2. Każdego dnia pół godziny przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej.
3. Dziękuję za dzisiejszą składkę gospodarczą, za pieniądze podarowane na drogę przed kościołem. W tym tygodniu wpłynęło: 1000 PLN na konto i 1820 PLN w gotówce.
4. Droga Krzyżowa – w piątki, w kaplicy w Chrzanie po zakończeniu wieczornej Mszy św. W najbliższy piątek Drogę Krzyżową poprowadzą klerycy – rok „0” na których jest Franek. Przyjadą do nas z ks. Przemysławem Tyblewskim – ich opiekunem. Po wszystkim będzie dla nich ciasto na sali wiejskiej w Chrzanie. Dziękuję p. Sołtys Ewie Kubackiej za umożliwienie tego spotkania.
5. Nabożeństwo Gorzkich Żali – w niedziele, po Mszy św. o godz. 10.00 i po Mszy o godz. 12.00
6. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom „Ad gentes”.
7. Zysk z zabawy parafialnej (przypominam, że nie był to cel zabawy) – 1130 PLN. Bardzo dziękuję osobom, które zaangażowały się w jej przygotowanie.
8. O przyszłej niedzieli można składać daninę diecezjalną.
9. W najbliższy czwartek nie będzie mnie na miejscu – stąd biuro parafialne nieczynne.
10. Termin I Komunii - od 2023 r. termin stały – ostatnia niedziela maja (28 maj 2023)
11. Można wpłacać pieniądze za ławki za I półrocze – cel: modernizacja instalacji alarmowej w kościele.