1. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które w tym tygodniu zadbały o kaplice w Chrzanie i kościół parafialny; za pracę na placu przed kościołem; za pieniądze na kwiaty do Grobu Pańskiego (Roże Różańcowe) i Daninę
2. Każdego dnia pół godziny przed Mszą św. okazja do spowiedzi świętej.
3. Pomyłka zeszłotygodniowa – składka gospodarcza za tydzień.
4. Spowiedź wielkanocna w naszej parafii – środa 10 kwietnia
   Chrzan 10.00-11.00, Dębno 11.15 do 11.45; Chrzan 15.30 do 16.30;
   Dębno 19.30 do 20.15. Każdego dnia okazja do spowiedzi przed Mszą św. a także po wcześniejszym umówieniu się. Zmiana godziny Mszy św. - środa o godz. 17.00 w Chrzanie. Z uwagi na spowiedzi w okolicznych parafiach – być może nie zdążę na konfesjonał przed Mszami św. w tygodniu.
5. Przedświąteczny obchód chorych – sobota 13 kwietnia, od godz. 9.00
6. Droga Krzyżowa naszej parafii w Wolicy Nowej, 12 marca, godz. 20.30 . Początek przy magazynie (wjazd w kier. W. Koziej). Samochody można zostawić przy blokach. W tym dniu nie ma Drogi Krzyżowej po Mszy św. w Chrzanie.
7. Za tydzień Niedziela Palmowa – podczas każdej Mszy św. poświęcenie palm. Składka gospodarcza.
8. Konkurs palm wielkanocnych własnoręcznie robionych. Dostarczamy je w Niedzielę Palmową. Ogłoszenie wyników w Wielki Czwartek. Regulamin w gablotach.
9. Można składać daninę diecezjalną.
10. Można wpłacać pieniądze za ławki za I półrocze – cel: modernizacja instalacji alarmowej w kościele.
11. W podarunku od ks. Proboszcza – dla każdej rodziny w naszej parafii – Przewodnik po Triduum Paschalnym /200 egz./
12. Można wjeżdżać na plac– tylko nie ciężkim sprzętem.
13. Po świętach Zmartwychwstania Pańskiego w kaplicy w Chrzanie rozpocznie się 3 część remontu – wnętrze. Msze św. od 24.04 (środa) w Dębnie. Przepraszam za niedogodność.