ogłoszenia - Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. Każdego dnia pół godziny przed Mszą świętą – okazja do spowiedzi.
2. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę gospodarcza, za przycięcie krzewów ozdobny przy kościele i przed probostwem, za zainstalowanie ekranu w kościele
3. Za tydzień zbiórka do puszki na KUL, WT  i Szkoły Katolickie
4. Biały Tydzień – w kaplicy w Chrzanie, zachęcam do wspólnej modlitwy z dziećmi.
5. Odpust ku czci św. Brata Alberta – 17.06 w Chrzanie o godz. 19.00.
Poprowadzi ks. Jacek Toś, który poświęci nowe tabernakulum w kaplicy.
6. Za tydzień - 16 czerwca – godz. 12.00 – Msza św. w intencji dzieci, które były w zeszłym roku u I Komunii św.
7. Na probostwie – ozdoby na nawiedzenie kopii obrazy NMP
8. Wzorem świąt wielkanocnych – uprzejmie proszę Róże Różańcowe - w miarę możliwości - o skromną ofiarę na kwiaty – na czas nawiedzenia obrazu do kościoła parafialnego i kaplicy.
9. Nawiedzenie obrazu – bramy.
10. Proszę rodziców kandydatów do bierzmowania o zadbanie o udział w niedzielnej Mszy św.
11. Odeszła z naszej wspólnoty parafialnej śp. Jolanta Jankowska z Wiśniowej. Msza św. pogrzebowa i pochówek w kościele w Żerkowie, w poniedziałek godz. 11.00