Ogłoszenia Niedziela Św. Trójcy

1. Każdego dnia pół godziny przed Mszą świętą – okazja do spowiedzi.
2. Bóg zapłać za składkę gospodarcza – 1781,3 PLN
3. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które w tym tygodniu zadbały o kaplice w Chrzanie, a także za ofiary na kaplicę i kościół parafialny, oraz prace wykonane na rzecz parafii; za sprzątnie po zrobieniu parkietu (faktura 4644 PLN)
4. Dzisiaj zbiórka do puszki na KUL, WT  i Szkoły Katolickie
5. Odpust ku czci św. Brata Alberta – 17.06 w Chrzanie o godz. 19.00.
Poprowadzi ks. Jacek Toś, który poświęci nowe tabernakulum w kaplicy.
6. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Msza św. w Chrzanie o godz. 8.00 (bez kazania). O godz. 10.00 wyruszy procesja spod domu p. Pieczyńskiej do 4 ołtarzy, które przygotowują: I – mieszkańcy Dębna od nr 14 do 20, II – on nr 21 do 22, III – mieszkańcy Dębna Gór, IV – radni parafialni – a dekorują mieszkańcy Wolicy Koziej. Na zakończenie Msza św. Zapraszam wszystkich do licznego udziału, przedstawicieli rad parafialnych, poczty sztandarowe, panie do niesienia obrazów, dziewczynki do sypania kwiatów i dzieci pierwszokomunijne.
7. Podczas oktawy śpiewać będziemy nieszpory eucharystyczne.
   Msza św.  o godz. 19.00. (w intencji mieszkańców ulic i miejscowości)
   Do asysty zapraszam
• w piątek –
• w sobotę – Dębno i Lutynia
• W niedzielę o godz. 12. Msza św. w Wolicy Nowej
• poniedziałek - Wolica Kozia i Hermanów
• wtorek – Kolejowa, Dworcowa, Krótka, Okrężna, Wodna i Mostowa
• środa – Długa, Boczna, Wierzbowa, Leśna i Żerkowska
8. W czwartek Msza św. na zakończenie oktawy w Chrzanie (ołtarze tak samo jak ostatnio) – Osiedlowa, Jabłoniowa, Wiśniowa, Słoneczna, Polna, Akacjowa, Sportowa i Sosnowa
9. Wzorem świąt wielkanocnych – uprzejmie proszę Róże Różańcowe - w miarę możliwości - o skromną ofiarę na kwiaty – na czas nawiedzenia obrazu do kościoła parafialnego i kaplicy.
10. Trasa obrazu (powiedz) + większe zapotrzebowania (droga na Żerków)