PLAN NAWIEDZENIA

1. Każdego dnia pół godziny przed Mszą świętą – okazja do spowiedzi.
2. Bardzo dziękuje wszystkim osobom, które zadbały o kaplicę w Chrzanie i kościół parafialny; za pieniądze na kwiaty
3. Dziękuję za dzisiejszą  składka gospodarcza (z uwagi na rekolekcje)
4. Składka w przyszłą niedzielę – na klasztor Ojców Franciszkanów z Jarocina – głoszący o. Sofroniusz jest tam proboszczem
5. Parafialne rekolekcje-misje przed nawiedzeniem Obrazu 12-15.07 (Msza św. z nauką – godz. 17.00 Chrzan i 19.00 Dębno) – piątek, sobota i poniedziałek. A w niedziele podczas niedzielnych Mszy św. Wychodząc z kościoła odbierzmy informator z godzinami.
6. Zapraszam do powitania Obrazu – podobnie jak podczas Bożego Ciała – osoby niosące feretrony, sztandary, dzieci pierwszokomunijne (w tym dziewczynki, które sypały kwiaty w oktawie), strażaków, marszałkowie oraz wszystkich parafian, którzy mogą być w tym dniu. Obraz przez plac poniosą przedstawiciele: Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej, Akcji Katolickiej, Caritas, Róż Różańcowych oraz inne osoby.
7. Już teraz chcę podziękować za przygotowania naszych miejscowości na nawiedzenie Obrazu.
8. W poniedziałek o godz. 10.03 Msza św. pogrzebowa – śp. Roman Zgoliński. RIP
9. Od wtorku do czwartku proboszcz na „urlopie” – będę uchwytny pod tel. komórkowym. W czwartek biuro nieczynne.