1. Bardzo dziękuje wszystkim osobom, które zadbały o kaplicę w Chrzanie i kościół parafialny
2. Bardzo dziękuje za ofiary złożone przy okazji błogosławieństwa pojazdów mechanicznych – 1189 PLN
3. Po Mszach św. można odbierać zamówione płyty DVD z nagraniem Nawiedzenia Obrazu NMP Częstochowskiej.
4. Za tydzień 2 niedziela miesiąca – składka inwestycyjna.
5. Zbliża się Odpust Parafialny.
   W dniu 13.08 – nabożeństwo fatimskie przy figurze w Dębnie.
   W dniu 14.08 (o godz. 18.00) – Msza św. za zmarłych od czasu ostatniego odpustu, po Mszy św. nabożeństwo na cmentarzu i błogosławieństwo nowych nagrobków. W dniu Odpustu – Msza o godz. 8.00 w Chrzanie, o godz. 10 i 12.00 w Dębnie. Przewodniczy Mszy św. odpustowej emerytowany proboszcz parafii pw. Bożego Ciała w Poznaniu, ks. Wojciech Maćkowiak. //Podczas każdej mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Przed kościołem zbiórka na Caritas Archidiecezjalną. Do pomocy proszę osoby do niesienia sztandarów i feretronów, dziewczynki do sypania kwiatów a do asysty radnych parafialnych. Strażaków proszę o przygotowanie parkingu i kierowanie ruchem a parafian o liczny udział. // Z racji tego, ze podczas nawiedzenia obrazu NMP była Msza św. dla chorych z sakramentem chorych – tym razem jej nie będzie w dniu po odpuście.
   W dzień Odpustu Parafialnego, zapraszamy na koncert organowy o godz. 11.15 do naszego kościoła. Przy organach usiądzie p. Tymoteusz Ekert, który grać będzie utwory D. Buxtechudego, J.S.Bacha i Eugena Gigout. Na koncert zaprasza rodzina Kowalskich z Chrzana i Mieszkowa oraz ks. Proboszcz.
6. Informacja – 17.08 o godz. 16.00 w Chrzanie Msza św. dożynkowa. Zapraszam na nią mieszkańców naszej parafii – nie będziemy robić w 1 niedzielę września parafialnej Mszy dożynkowej (ta Msza św. tez jest parafialną).
7. Od 5 – 9.08 Proboszcz na urlopie, ale zawsze pod telefonem. Biuro nieczynne.
8. Inwentaryzacja cmentarza. Można płacić za ławki od lipca – cel: modernizacja alarmu.