1. Bardzo dziękuje wszystkim osobom, które zadbały o kaplicę w Chrzanie i kościół parafialny, za dzisiejsza składkę inwestycyjna.
2. Informacja – 17.08 o godz. 16.00 w Chrzanie Msza św. dożynkowa.
   Z uwagi na nie dość dobre przekonsultowanie z mojej strony sprawy Mszy św. dożynkowej w dniu 1 września – godz. 12.00 i sprzeciw ze strony niektórych osób, ta Msza św. się odbędzie jako dożynkowa-parafialna. Jednak chciałbym do tematu wrócić. Proszę o kontakt osoby odpowiedzialne-decyzyjne z miejscowości.
3. Płyty DVD z nagraniem Nawiedzenia Obrazu NMP Częstochowskiej – zostały 4 szt.
4. Zbliża się Odpust Parafialny.
   W dniu 13.08 – nabożeństwo fatimskie przy figurze w Dębnie.
   W dniu 14.08 (o godz. 18.00) – Msza św. za zmarłych od czasu ostatniego odpustu, po Mszy św. nabożeństwo na cmentarzu i błogosławieństwo nowych nagrobków. W dniu Odpustu – Msza o godz. 8.00 w Chrzanie, o godz. 10 i 12.00 w Dębnie. Przewodniczy Mszy św. odpustowej emerytowany proboszcz parafii pw. Bożego Ciała w Poznaniu, ks. Wojciech Maćkowiak. //Podczas każdej mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. Przed kościołem zbiórka na Caritas Archidiecezjalną. Do pomocy proszę osoby do niesienia sztandarów i feretronów, dziewczynki do sypania kwiatów a do asysty radnych parafialnych. Strażaków proszę o przygotowanie parkingu i kierowanie ruchem a parafian o liczny udział. // Z racji tego, ze podczas nawiedzenia obrazu NMP była Msza św. dla chorych z sakramentem chorych – tym razem jej nie będzie w dniu po odpuście.
   W dzień Odpustu Parafialnego, zapraszamy na koncert organowy
o godz. 11.15 do naszego kościoła. Przy organach usiądzie p. Tymoteusz Ekert, który grać będzie utwory D. Buxtechudego, J.S.Bacha i Eugena Gigout. Na koncert zaprasza rodzina Kowalskich z Chrzana i Mieszkowa oraz ks. Proboszcz.
5. Od 19-24.08 proboszcz wyjeżdża z młodzieżą w Tatry. Biuro nieczynne.
6. Inwentaryzacja cmentarza.
7. Można płacić za ławki od lipca – cel: zapłata za modernizacja alarmu.